Movies
Ratings
159
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 3.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0