Series
Ratings
189
Dan Da DanRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- 원피스 17기Rated ★ 3.5
Ann's Lyric -Ann Sakuragi's Haiku Lesson-Rated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
원피스 16기Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0