Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Neuro: Supernatural DetectiveRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Simpsons Season 35Rated ★ 4.0
The Simpsons Season 36Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 4.5