Movies
Ratings
90
Midnight Diner 2Rated ★ 2.5
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 3.5
Mademoiselle CRated ★ 2.5
I DoRated ★ 3.5
Barcelona Christmas NightRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
The FairyRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
The Last Women StandingRated ★ 3.0
House of ToleranceRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
My KingRated ★ 3.5