Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- GokusenRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0