Movies
Ratings
658
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
MoonfallRated ★ 2.0- Love and LeashesRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5