Movies
Ratings
120
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The Storm RidersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0