Titles you rated
AnoraRated ★ 0.5
Talk to MeRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5