Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
blank 13Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
ElectionRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0