Titles you rated
BitconnedRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
BreakdownRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
SimulantRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Terrible ChildrenRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Trust No One: The Hunt for the Crypto KingRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0