Movies
Ratings
668
The Imitation GameRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0