Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0