Series
Ratings
13
Another Miss OhRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5