Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
NEW GAME!!Rated ★ 4.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0
HellsingRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0