Movies
Ratings
585
Your Name.Rated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0