Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0