Movies
Ratings
728
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Never ForeverRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0