Movies
Ratings
88
Despicable MeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0