Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Knick KnackRated ★ 4.0
Tin ToyRated ★ 3.5
PRESTORated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5