Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 2.5
Girls' Night OutRated ★ 1.5
The Man Next DoorRated ★ 1.5
MonstrumRated ★ 1.0
A Special LadyRated ★ 1.5
Plum BlossomRated ★ 2.0
Jungle JuiceRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 1.5- Too Many VillainsRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5