Titles you rated
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 1.5- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 1.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5