Series
Ratings
51
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0