Movies
Ratings
209
1917Rated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
First ReformedRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5