Movies
Ratings
78
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 1.0
SoulRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 1.5