Titles you rated
BargainRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 5.0
Love ExposureRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Miller's CrossingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Coincoin and the Extra-HumansRated ★ 2.0
Thunder RoadRated ★ 4.0
Germany. A Winter's TaleRated ★ 2.0
If Beale Street Could TalkRated ★ 3.5
Monrovia, IndianaRated ★ 3.0
Journey to a Mother's RoomRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
I Dream in Another LanguageRated ★ 3.5