Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The IllusionistRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inherent ViceRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0