Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.0
HERORated ★ 2.5