Titles you rated
BallerinaRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ShamRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Kakukaku ShikajikaRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Hocus Pocus 2Rated ★ 4.0
Hocus PocusRated ★ 4.0
A Conviction of MarriageRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 4.0