Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5