Titles you rated
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0