Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0