Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
BonesRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5