Titles you rated
Little NicholasRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0