Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0