Movies
Ratings
207
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
HulkRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0