Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.0
ThorRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0