Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Murder, She WroteRated ★ 4.5
- DamoRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- 고등래퍼 2Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- TV's The Art of WarRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 4.5