Titles you rated
- DopesickRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Mr. McMahonRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 2.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 5.0
Reno 911! Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0