Movies
Ratings
1028
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0