Movies
Ratings
187
Reservoir DogsRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 1.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
A hot roofRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
My Own Private IdahoRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Pat & MatRated ★ 5.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 1.5