Titles you rated
- Korean Ghost StoriesRated ★ 1.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5