Movies
Ratings
582
NowhereRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.0
Delivery ManRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Empire of the SunRated ★ 3.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5