Series
Ratings
114
Altered CarbonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
RevolutionRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
ChuckRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5