Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0