Movies
Ratings
761
The DepartedRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
No Mercy for the RudeRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.0
Go Go 70'sRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 4.5
Wild Wild WestRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 4.5