Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 1.5- One Sunny DayRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0