Series
Ratings
57
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.5
RememberRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5