Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The GrinchRated ★ 5.0
Son of the MaskRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Gangster SquadRated ★ 5.0
Shall We DanceRated ★ 5.0
GandhiRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 5.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 5.0
The ChoiceRated ★ 5.0