Series
Ratings
225
PunchRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 0.5
True DetectiveRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5
BrainRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 0.5- The ListenerRated ★ 0.5
- Masters of Horror Season 2Rated ★ 0.5
- Living Among the RichRated ★ 0.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 0.5