Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
IFRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5